Formy bonusów gier na pieniądze – depozyt

Blog o spełnianiu marzeń

Formy bonusów gier na pieniądze – depozyt

Powszechnie wiadomo, że aby zacząć grać  gry na pieniądze   należy najpierw wpłacić swoje środki finansowe.  Każde jednak gracz zdaje sobie z tego sprawę, że kwestie inwestycji są bardzo ważne, jeśli chcemy zarabiać na tym, a także obracać bardzo dużymi kwotami.  Często zdarza się tak, że kasyno oferuje swojemu graczowi możliwości powiększenia wpłaconej przez gracza kwoty pieniężne. Może się to również odbywać na zasadzie wielokrotności wpłacanej pierwszej sumy przez gracza.  Przeważnie jest to podwojenie kwoty kapitału, którą wpłaca gracz.

Marketing

Przeważnie jest to oczywiście sposób, w jaki kasyna próbują jak najdłużej utrzymać nowego gracza przy sobie.  Jednak należy pamiętać, że w przypadku wpłacania kolejnych kwoty na konto, taki bonus jest oferowany bardzo rzadko.  Kasyna oferują go wtedy, kiedy chcą zachęcić gracza do dalszej gry.

Brak zobowiązań

Naturalne jest, że otrzymanie takiego bonusu i przejęcie go przez gracza wiąże się z pewnymi obciążeniami.  Gracz nie może wypłacić pieniędzy z takiego bonusu i ma za to obowiązek wygrania nimi kilka partii.  Dopiero gdy je wygra, może je wypłacić.  Inny  sposób na tego rodzaju wypłaty niestety nie jest możliwy.

 

2 komentarze

  1. Filip napisał(a):

    Świetny wpis!

  2. Natalia napisał(a):

    Bardzo ciekawy wpis. Nawet nie byłam świadoma tego, że działa to w taki sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *